„Evopipes” un „Sanistal” 16. februārī piedalījās biznesa izglītības biedrības „Junior Achievement Latvija” rīkotajās Ēnu dienās. Uzņēmumus apmeklēs un ar ikdienas darba procesu iepazīsies Rīgas Celtniecības koledžas ēku inženiertīklu specialitātes jaunie speciālisti.

18.02.2011

„Evopipes” un „Sanistal” ir sadarbības partneri Latvijas tirgū, nodrošinot augstas kvalitātes produktus un inženiertehnisko risinājumu konsultācijas. Lai piedāvātu pēc iespējas interesantāku programmu jaunajiem speciālistiem, kā arī nodrošinātu plašāku informāciju par produktu ražošanas procesu un profesionālās tirdzniecības kanāliem, „Evopipes” un „Sanistal” nolēmuši kopīgi veidot Ēnu dienas jaunajiem speciālistiem.

16. februārī abus uzņēmumus apmeklēja Rīga Celtniecības koledžas studenti. Jaunos speciālistus iepazīstināja ar plastmasas cauruļu ražošanas procesu „Evopipes” rūpnīcā Jelgavā, Langervaldes iela 2a, kā arī ar inženiertehnisko risinājumu konsultāciju procesu „Sanistal” profesionālās tirdzniecības centrā Rīgā, Tīraines ielā 9.