Caurtekas hidraulika

Caurplūdes un plūsmas ātruma aprēķini caurteku sistēmām GIGAPIPE. Caurtekas parametri tiek noteikti pēc Manninga – Striklera formulas, kura ietver sevī zudumus no saskares ar caurtekas sienām.

 • Pielietojuma veids:
 • Produkts:

  Unfortunately, no products have been found in selected usage category.

 • Parametri:
 • Aprēķins:
  calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image
  Pārbaudīt formulas ievades parametrus

  Caurplūde

  Plūsmas ātrums

Veiktie aprēķini un sniegtie rezultāti ir informatīva rakstura. Tie var palīdzēt izvēlēties atbilstošus risinājumus vai pielietojamos produktus, ja lietotājam ir izpratne par specifisko aprēķinu principiem. Šo rīku sniegtie rezultāti un ar tiem saistītā informācija neaizstāj atbilstošā nozarē kompetenta un profesionāla speciālista rekomendācijas, kā arī nevar tikt attiecināta uz citu ražotāju produktiem. Evopipes patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma atjaunot un mainīt informācijas saturu, kā arī veikt pilnveidojumus un izmaiņas kalkulācijas rīku darbībā.

Kā izmantot kalkulatoru?

Sveiki!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku mūsu vietnes izmantošanu. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikās un analītiskās sīkdatnes. Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: