Pašteces notekūdeņu cauruļu izbūves dziļums

Pieļaujamie izbūves dziļumi un deformācijas aprēķini

 • Pielietojuma veids:
 • Produkts:

  Unfortunately, no products have been found in selected usage category.

 • Parametri:
 • Aprēķins:
  calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image calculator-image
  Pārbaudīt formulas ievades parametrus

  Izbūvējot caurules ZEM gruntsūdens līmeņa

  Kopējā vertikālā slodzes iedarbība uz cauruli pēc izbūves
  Caurules teorētiskā iekšējā diametra deformācija nedrīkst pārsniegt 9% robežu (atbilstoši LVS CEN/TS 15223)

  Izbūvējot caurules VIRS gruntsūdens līmeņa

  Kopējā vertikālā slodzes iedarbība uz cauruli pēc izbūves
  Caurules teorētiskā iekšējā diametra deformācija nedrīkst pārsniegt 9% robežu (atbilstoši LVS CEN/TS 15223)

Veiktie aprēķini un sniegtie rezultāti ir informatīva rakstura. Tie var palīdzēt izvēlēties atbilstošus risinājumus vai pielietojamos produktus, ja lietotājam ir izpratne par specifisko aprēķinu principiem. Šo rīku sniegtie rezultāti un ar tiem saistītā informācija neaizstāj atbilstošā nozarē kompetenta un profesionāla speciālista rekomendācijas, kā arī nevar tikt attiecināta uz citu ražotāju produktiem. Evopipes patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma atjaunot un mainīt informācijas saturu, kā arī veikt pilnveidojumus un izmaiņas kalkulācijas rīku darbībā.

Sveiki!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku mūsu vietnes izmantošanu. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikās un analītiskās sīkdatnes. Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: