Uzņēmums

Evopipes – aizrautīgu profesionāļu komanda apvienojumā ar vismodernākajām tehnoloģijām polimēru cauruļu ražošanā. Ražojot Latvijā, mēs piegādājam klienta pieprasījumus visā pasaulē.

Hero image

Evopipes ir daļa no Radius Group - starptautiska tirgus līdera cauruļvadu risinājumu - gāzes, naftas, ūdens, notekūdeņu, centralizētās siltumapgādes, kabeļu aizsardzības un telekomunikāciju jomāNodarbinot vairāk nekā 1000 kvalificētu darbinieku, grupā darbojas 8 rūpnīcas Lielbritānijā, Austrijā, Polijā, Latvijā un Ķīnā, un tā eksportē uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm.

Profesionāls ilgtermiņa partneris

Mēs zinām, kas ir svarīgi mūsu klientiem. Mūsu pieeja ir ieklausīties klientos un izprast viņu vajadzības.

Evopipes stratēģija

Mūsu mērķis ir attīstīt efektivitātē balstītus produktus, kas palielina klientu darba efektivitāti cauruļu sistēmu izbūves un ekspluatācijas laikā.

Property image

Ieguldiet gudri - ietaupiet uz izbūves un uzturēšanas izmaksām

Cauruļvadu sistēmu produktu izmaksas sastāda tikai 4 - 20% no kopējām projekta izmaksām, taču to kvalitāte vairumā gadījumu nosaka visa projekta ilgtspēju.

Evopipes inženieru komanda izstrādā uzticamas cauruļvadu sistēmas, kas nodrošina zemākas uzstādīšanas un uzturēšanas izmaksas, kā arī prasīs mazāk apkopes visā produkta ekspluatācijas laiku.

Property image

Kvalitāte

Mūsu produktu dizains un kvalitāte atbilst Ziemeļvalstu klimata prasībām.
Pilnīga materiālu kvalitātes kontrole jau no pirmajiem ražošanas procesa posmiem palīdz Evopipes garantēt mūsu izstrādājumu ilgmūžību.

Sākotnējā kvalitātes pārbaude

 

  • Ienākošo izejvielu kontrole
  • Ienākošo komplektējošo daļu atbilstības pārbaudes no apakšuzņēmējiem
Quality block image

Pastāvīga ražošanas
pārbaude 

 

  • Ražošanas uzraudzība
  • Ultraskaņas sistēmas kontrolēta produktu ražošanas pārbaude
  • Tiešsaistē kontrolējams ražošanas process
Quality block image

Produkcijas pārbaude

 

  • Produktu testēšana un atbilstības noteikšana laboratorijā
  • Trešo pušu auditi, pārbaudes un sertifikācija
Quality block image

Sveiki!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums ērtāku mūsu vietnes izmantošanu. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikās un analītiskās sīkdatnes. Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli: